Галина Мельник - бронзовий призер чемпіонату Європи

З 6 по 8 лютого у Швейцарії (м. Цюріх) відбувся 42-ий чемпіонат Європи серед кадетів, юніорів та молоді з карате WKF, який зібрав більше 500 спортсменів з 47 європейських країн. Учасниками цих змаганнях у складі збірної команди України стали студенти спеціалізації карате WKF Львівського державного університету фізичної культури, які виступали у своїх вікових та вагових категоріях у розділі «куміте».

Першою на татамі у суботу вийшла першокурсниця факультету спорту Глоговська Богдана, яка виступала серед юніорів у ваговій категорії +59 кг. Слід зазначити, що у спортивній кар’єрі нашої спортсменки це був перший міжнародний старт. У поєдинку зі спортсменкою з Македонії вона поступилася 0:2.

У неділю змагання продовжили спортсмени вікової категорії 18-20 р.р.. Тут честь України захищали вже дві студентки нашого вишу. М’ястковська Анастасія (21 група, ФС), яка тільки перейшла у цю вікову групу (-55 кг.), поступилась у першому колі представниці Іспанії 0:3 і вибула зі змагань.

Студентка четвертого курсу факультету спорту Галина Мельник у ваговій категорії -61 кг. у першому колі програла майбутній фіналістці зі Словенії, а от у втішаючих поєдинках за «бронзу» перемогла представниць Росії та Італії, а в «малому фіналі» виграла у спортсменки з Іспанії. І в результаті боротьби здобула для україни бронзову медаль.

У загальнокомандному заліку Чемпіонату Європи Україна посіла 12 місце, маючи у своїй скарбничці 1 золоту та 4 бронзові нагороди.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ