Успіх Івана Данчі на турнірі «Странджа 2015»

У болгарській Софії завершився Міжнародний турнір з боксу класу «А» «Странджа 2015». Це найдавніший боксерський турнір у світі (вперше відбувся 26 березня 1950 року). Серед 250 учасників змагався студент Львівського державного університету фізичної культури Іван Данча. У складі збірної команди України Іван посів п’яте місце у ваговій категорії 64кг, поступившись спортсмену з Молдови, фіналісту попереднього чемпіонату Європи.

На цей престижний турнір прибули представники з 34 країн світу. У складній боротьбі українські боксери під керівництвом заслуженого тренера України, викладача кафедри фехтування, боксу і національних одноборств ЛДУФК Дмитра Сосновського здобули дві срібні і дві бронзові нагороди.