Юлія Ткач ¬ стипендіат НОК України

Національний олімпійський комітет України виплачуватиме стипендії титулованим спортсменам, які захищатимуть честь нашої країни на Іграх XXXІ Олімпіади в бразильському Ріо-де-Жанейро 2016 року. Тішить, що з-поміж 32 атлетів є і єдина представниця Львівського державного університету фізичної культури, чемпіонка світу з боротьби Юлія Ткач.

Про це під час прес-конференції у Міністерстві молоді та спорту заявив очільник олімпійського комітету Сергій Бубка. Наразі за пропозиціями національних федерацій з олімпійських видів спорту та за підсумками детального розгляду Комісією НОК по роботі з тренерами та спортивними федераціями затверджено список із 32 спортсменів, які щомісячно до 31 серпня 2016 року отримуватимуть персональні стипендії для підготовки до найголовнішого спортивного форуму чотириріччя.

«Національний олімпійський комітет планомірно реалізовує різноманітні програми, спрямовані на підтримку наших атлетів. З метою надання такої підтримки ми постійно започатковуємо стипендії. Загальний обсяг фінансування цієї програми складає 4 млн. грн. Щомісяця кожен спортсмен отримуватиме стипендію в еквіваленті 300 доларів США – наразі це 6,5 тисяч гривень», - наголосив Сергій Бубка.

Нагадаємо, що подібна фінансова підтримка від НОК України надається українським атлетам напередодні кожної Олімпіади. Окрім цього, олімпійський комітет регулярно виплачує стипендії усім чемпіонам і призерам Юнацьких Олімпійських ігор, зимових та літніх Європейських юнацьких олімпійських фестивалів.


За матеріалами офіційного сайту НОК України.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ