Юлія Ткач - володар "Спортивного Оскара"

8 квітня за ініціативи Національного олімпійського комітету України і Міністерства молоді та спорту України в Київському національному академічному театрі оперети за участю олімпійських чемпіонів, легенд спорту, тренерів та фахівців галузі, діячів культури ти мистецтв відбулася справжня спортивна феєрія – Всеукраїнська урочиста церемонія «Герої спортивного року-2014».

Надійну підтримку в організації та проведенні заходу забезпечили спонсори та партнери НОК України: PEAK Sport, Юнісон Груп, Кока-Кола Україна Лімітед, SAMSUNG Україна, Тойота Україна, P&G, Прем'єр готелі, Гарант та партнери, Цифра, Бейкер Тіллі Україна, «Олімпійська арена».

У своєму вступному слові президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка зізнався: «Кожного разу на цю церемонію я йду в піднесеному настрої, з особливими емоціями та відчуттями, адже разом в одній залі збирається гордість і слава українського спорту – золотий фонд нації: наше незабутнє минуле, славне сьогодення і величне майбутнє. Незважаючи на непрості часи для нашої країни 2014-ий став роком великих досягнень в історії українського спорту!».

До останнього моменту рішення Української Академії Спорту трималося у таємниці, і тим приємнішим та хвилюючим було оголошення самих переможців. Окрім ексклюзивних статуеток, дипломів, квітів усі переможці «Спортивного Оскару» отримали від організаторів та спонсорів сучасні ґаджети, страхові поліси, спортивну екіпіровку та грошові премії.

У номінації "Повернення року" перемогла дворазова чемпіонка Європи 2011-12 років, аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Юлія Ткач, котра, повернувшись з декретної відпустки у 2014 році, здобула нові титули -  чемпіонки світу та бронзової призерки чемпіонату Європи з боротьби 2014 року. Слід зауважити, що на церемонію до Києва Юля прибула з Харкова, де ще вчора змагалась на чемпіонаті України і довела своє лідерство!


Отож, вітаємо Юлію, її особистого тренера-викладача кафедри атлетичних видів спорту ЛДУФК, заслуженого тренера України Андрія Пістуна та бажаємо нових звершень на спортивній ниві!

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ