Катерина Крива – за крок від п’єдесталу

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури Катерина Крива лише трохи не дотягнула до нагороди перших Європейських ігор у Баку. У змаганнях каратисток Катерина Крива (тренер - старший викладач ЛДУФК Ігор Богдан) посіла підсумкове четверте місце.

Зазначимо, що наша представниця у куміте вагової категорії до 50 кг пробилася до півфіналу з другого місця своєї підгрупи, здобувши одну перемогу та двічі розписавши мирові із суперницями. Однак у півфіналі та в поєдинку за бронзову медаль Катерина Крива у рівній боротьбі поступилася представниці Туреччини Серап Озчелик і Франції Александрі Речью відповідно.

У чоловіків ще один випускник ЛДУФК Ілля Нікулін (до 75 кг) у своїй підгрупі двічі поступився при одній нічиїй і завершив виступи на даній стадії змагань.

Самі змагання проводились у спорткомплексі «Крістал Холл», що розташований на березі Каспійського моря. Слід відзначити високий рівень організації змагань, роботи волонтерів та обслуговуючого персоналу. Помітно було що азербайджанська сторона прикладає максимум зусиль, щоб учасники змагань відчували себе максимально комфортно. Не останню роль тут звичайно відіграла традиційна гостинність господарів ЄІ-2015. Карате викликало великий інтерес у глядачів і вже до півфінальних поєдинків зал був повністю заповнений. Тут потрібно сказати, що карате користується великою популярністю у Азербайджані і саме в карате вони планували взяти найбільшу кількість нагород. Самі змагання відвідали велика кількість поважних гостей, зокрема президент Азербайджану та члени уряду, президент МОК та голова ЄОК.


Проведення змагань з карате у такому форматі, це важливий крок на шляху до Олімпійських Ігор. І будемо надіятись що у Токіо 2020 р. ми побачимо українських спортсменів вже на олімпійському татамі.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ