«ЛДУФК-СКІФ» виборола путівку у суперлігу України

У заключному турі клубного чемпіонату України з тенісу настільного серед чоловічих команд вищої ліги у Полтаві студенти Львівського державного університету фізичної культури посіли перше місце в турі, що дозволило їм вибороти підсумкове друге місце, яке дає право стартувати наступного сезону у суперлізі України.

У матчах останнього туру в Полтаві перемоги у складі команди «ЛДУФК-СКІФ» здобували – Юрій Надольний (ІІ-й курс, факультет спорту), Ростислав Майовець (ІІ-й курс, факультет фізичного виховання) та представник клубу «ЛІРС» (Жовква) Петро Софранюк. Готували команду до цього туру та упродовж усього сезону викладач кафедри спортивних і рекреаційних ігор Анжела Сидорко та тренер-викладач Ігор Мудрий.

За результатами ІV-го туру команда «ЛДУФК-СКІФ» здобула 21 очко і посіла перше місце, залишивши позаду господарів і фаворитів змагань – команду «ПНТУ» Полтава (18 очок, ІІ-е місце). Наші хлопці у всіх командних зустрічах вибороли впевнені перемоги зі значною перевагою у рахунку, що свідчить про добротний потенціал команди для подальшого виступу у суперлізі України.

Отож, щиро вітаємо наших студентів і тренерів команди зі срібними медалями вищої ліги та путівкою до суперліги України!!!

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ