Вийшов друком навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів, рекомендованим Міністерством освіти і науки України (лист № 1/11-17796 від 10.11.2014), „Легка атлетика – основа оздоровлення, навчання і виховання студентів вищих навчальних закладів”.
Автори – старший викладач кафедри легкої атлетики, відмінник освіти України В’ячеслав Йосипович ЛЕМЕШКО, старший викладач Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького Тарас Григорович Приставський і кандидат наук з фізичного виховання і спорту, викладач кафедри легкої атлетики нашого Університету Тетяна Ігорівна ДУХ.

Лемешко В. Й. Легка атлетика – основа оздоровлення, навчання і виховання студентів вищих навчальних закладів : навч. посіб. / Лемешко В. Й., Приставський Т. Г., Дух Т. І. Вид. 2-ге, доп. – Л. : ЛДУФК, 2014. – 248 с.
ISBN 978-966-2328-79-0

У навчальному посібнику обґрунтовано важливість занять із пріоритетним застосуванням засобів легкої атлетики в системі фізичного виховання вищих навчальних закладів. У посібнику розкрито актуальність проведення самостійних занять та самоконтролю студентів під час фізичних навантажень. окремим розділом викладено рекомендації щодо розвитку фізичних якостей методом колового тренування.
Для студентів вищих навчальних закладів під час вивчення дисципліни «Фізичне виховання», викладачів, інструкторів, учителів фізичної культури загальноосвітніх шкіл, а також для широкого кола читачів, які дбають про своє здоров’я та фізичний розвиток.