Львівське «Динамо» - володар Кубка України

З 10 по 12 липня у відкритому басейні навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у Львові відбувалися ігри за Кубок України з водного поло серед чоловічих команд. У результаті водних баталій володарем Кубка України-2015 став львівський клуб "Динамо", укомплектований студентами й випускниками Львівського державного університету фізичної культури на чолі з Ігорем Зінкевичем.

За перемогу змагалися чотири команди національного рівня: львівське «Динамо», харківський «Слобожанець», «ДНУ» з Дніпропетровська та «НТУ ХПІ» - Харків.

Аарбітри матчу - С. Гончаров (міжнародна категорія, Дніпропетровськ; В. Капінус (міжнародна категорія, Маріуполь). За чисельної глядацької підтримки, підтримки мистецьких колективів та великої групи журналістів, львів’яни впевнено здолали команду «Слобожанець» з Харкова з рахунком 7 : 4 (2-0, 1-1, 3-2, 1-1)..

Тільки пенальті визначили володарів бронзових нагород – з рахунком 14 : 13 (3-2, 3-3, 2-3, 3-3, (пн 2-3)) команда «ДНУ» з Дніпропетровська здолала ватерполістів харківської дружини «НТУ ХПІ». Саме у такій послідовності команди фінішували й на минулорічному ватерпольному Кубку України.

Привітати володарів Кубка України 2015 року прийшли президент федерації водного поло України Олександр Кучеренко, львівський міський голова Андрій Садовий, начальник управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода, очільник федерації водного поло Львівщини, віце-президент федерації водного поло України, бронзовий призер Олімпіади-1988 з водного поло Микола Смірнов; головний суддя змагань, головний тренер національної збірної України Валерій Завізіон, віце-президент федерації водного поло України Олександр Свіщов та інші почесні гості, серед яких і Олімпійський чемпіон Пекіну, львів’янин Олександр Петрів.

За матеріалами: sport-oda.lviv.ua, unian.net