Маємо нову марку із чемпіонками світу

У рамках XIV Національної філателістичної виставки з міжнародною участю "Укрфілексп-2015», приуроченої до Всесвітнього дня пошти, у Львові відбулася урочиста церемонія погашення поштової марки "Анна і Марія Музичук – чемпіонки світу з шахів".

Участь у церемонії взяли голова Львівської обласної ради Петро Колодій та батько і тренер чемпіонок, заслужений тренер України Олег Музичук. У виставці взяли участь близько 120 колекціонерів з України та 20 представників з Польщі, Румунії, Чехії, Словаччини, Вірменії, Білорусі та інших країн. Оскільки в цей час Анна і Марія Музичук перебували у Монако, де брали участь в одному із найпрестижніших шахових турнірів серії Гран-прі, за їх проханням виступив їх батько.

"Коли надійшла пропозиція від "Укрпошти", щоб випустити таку марку, ми з радістю погодилися. Для спортсменів, і для шахістів зокрема, дуже важливо, як тебе сприймають на батьківщині, дуже важлива громадська думка. Тому надзвичайно приємні такі заходи, вони надихають . Погашення марки ми теж сприймаємо, як суспільне визнання. Це додасть дівчатам ще більше сил і енергії, щоб і далі прославляти нашу країну на найпрестижніших змаганнях світу" – зазначив Олег Музичук.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ