Майстер-клас від олімпійського чемпіона

У понеділок, 27 квітня, на кафедрі атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури відбулася особлива подія. На запрошення колективу кафедри своє відкрите тренування та майстер-клас провів чемпіон Ігор ХХХ Олімпіади в Лондоні, заступник голови комітету атлетів НОК України, заступник голови федерації важкої атлетики України Олексій Торохтій.

У першій частині заходу понад 40 студентів кафедри та її викладачі із захопленням спостерігали за виконанням ривка титулованим важкоатлетом. Чемпіон ділився секретами успіху важкоатлетичного спорту та особливостями виконання змагальних вправ. Всі бажаючі могли задавати різного роду запитання, на які отримували вичерпну кваліфіковану відповідь.

У другій частині майстер-класу наші важкоатлети, під керівництвом Олексія Торохтія, теоретично й практично вивчали біомеханічну модель спеціальних вправ для удосконалення техніки ривка. Допомагав у проведенні майстер класу заслужений майстер спорту, чемпіон Європи, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, випускник нашого Університету Ігор Шимечко. За допомогою демонстрації та методичних вказівок Олексій та Ігор навчали раціональної техніки змагальних вправ студентів-розрядників та виправляли певні недоліки в техніці висококваліфікованих важкоатлетів нашого університету.

Олімпійський чемпіон розповів певні секрети, за допомогою яких можна покращити кінематичну та динамічну структуру ривка, що у подальшому призведе до покращення спортивних результатів. Усі дівчата та хлопці із завзяттям намагалися почерпнути з такого спілкування максимум користі для себе, наполегливо виконуючи вказівку найсильнішого важкоатлета нашої країни.

По закінченні заходу всі отримали відкритки із автографом, безліч вражень і фото на пам’ять.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ