Марія Ільницька – чемпіонка України

Радісна новина надійшла з Коломиї, де цими днями (2-6 лютого) триває чемпіонат України з пауерліфтингу серед юніорів та юніорок. Студентка Львівського державного університету фізичної культури Марія Ільницька (32 група ФС) виборола золоту нагороду у ваговій категорії до 57 кг із сумою триборства 417,5 кг.

У першій змагальній вправі Марії вдалося подолати штангу вагою 160 кг. Після закінчення другої вправи – жиму лежачи, в якій Марія підкорила 92,5 кг, спортсменка відірвалася від своїх суперниць. У останній вправі Ільницька Марія намагалася встановити новий рекорд України в тязі становій – 175 кг. Але наразі не судилося…

У абсолютній першості серед усіх вагових категорій Ільницька Марія посіла другу сходинку. За результатами виступу на чемпіонаті України студентка ЛДУФК представлятиме Україну на чемпіонаті Європи серед юніорок.

4 і 5 лютого серед юніорів змагатимуться ще троє студентів ЛДУФК: Дорохін Ігор, Дорохін Роман, Адамчук Ігор. Загалом, у чемпіонаті України беруть участь понад 200 найсильніших спортсменів.

Отож, ще раз вітаємо Ільницьку Марію та її особистого тренера Розторгуй Марію й бажаємо успішного виступу на чемпіонаті Європи серед юніорок, який пройде 7-13 квітня в м. Орошхаза (Угорщина).

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ