Матч за світову жіночу шахову корону розпочнеться у Львові 1 березня

1 березня 2016 року у Львові розпочнеться матч за звання чемпіонки світу з шахів серед жінок між чинною чемпіонкою, випускницею Львівського державного університету фізичної культури Марією Музичук та претенденткою на титул китаянкою Хоу Іфань. Про це йшлося у вівторок, 10 листопада, під час прес-конференції.Як розповів секретар Львівської обласної шахової федерації Назар Фірман, матч за звання чемпіонки світу з шахів серед жінок складатиметься з понад 10 ігор та триватиме до 17 березня 2016 року, пише прес-служба ЛОДА.

«Для мене було дуже важливо, щоб цей матч відбувся саме в Україні, оскільки в нас не так часто проводяться заходи такого масштабу. Звичайно, що мені дуже приємно, що чемпіонат пройде саме у Львові, оскільки тут мене знають та підтримують», – сказала Марія Музичук.

За словами Марії Музичук, зараз триває робота над формуваням команди, яка працюватиме з нею під час матчу. Чемпіонка також розповіла, що активно готується до поєдинку. Зокрема Марія Музичук зазначила, що бере участь у 10–13 турнірах щороку.

Заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Підлісний повідомив, що в серпні цього року запрацював Організаційний комітет з підготовки та проведення в Україні матчу за звання чемпіонки світу з шахів серед жінок 2016 року.

Окрім цього, у Львівській обласній державній адміністрації створили робочу групу та Дирекцію з підготовки та проведення чемпіонату світу з шахів серед жінок у Львові, які безпосередньо займаються організацією самого матчу, а також інших спортивно-мистецьких заходів в межах підготовки до Чемпіонату.

Місцем проведення чемпіонату світу з шахів серед жінок визначили Палац Потоцьких, а церемонії офіційного відкриття та закриття Чемпіонату відбуватимуться у Львівському національному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької.

http://zik.ua

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ