Між сестрами – мир

У п’ятому турі жіночого Гран-прі ФІДЕ у Монте-Карло дві випускниці Львівського державного університету фізичної культури, діюча чемпіонка світу Марія Музичук та її старша сестра Аня (чемпіонка світу з бліцу) зустрілися між собою.

Білими грала Марія, але не поспішала загострювати подій і на 33-му ході рідні сестри зі Стрия підписали мирову.
Ще одна нічия у п’ятому турі була зафіксована у зустрічі третьої українки на турнірі Наталії Жукової, яка чорними не дозволила себе обіграти Алєксандрі Костенюк з Росії. Інші партії туру стали результативними. Зокрема, лідер світового рейтингу китаянка Хоу Іфань білими перемогла Альміру Скріпченко з Франції. Індійка Конеру також білими дотисла грузинку Дзагнідзе, а наддосвідчена Піа Крамлінг з Швеції – Хадемальшарих з Ірану. Чорними фігурами святкувала успіх екс-чемпіонка світу Антоанета Стефанов з Болгарії у матчі з фіналісткою останнього чемпіонату світу росіянкою Погоніною.

Отож, після п’яти турів, а це практично середина дистанції, продовжує лідирувати наша Марія Музичук – 4 очки. По 3,5 – набрали відразу три шахістки – Хоу Іфань, Хампі Конеру та Піа Крамлінг. У Стефанової і Костенюк – по 3, Погоніної, Ані Музичук і Погоніної – по 2, Хадемальшарих – 1,5, Дзагнідзе і Скріпченко – по 1.

Сьогодні, 9 жовтня, ввечері сестри Музичук гратимуть білими фігурами: Марія – проти Костенюк, Аня–проти Скріпченко.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ