Наші майстри підтвердили свій клас

Студенти Львівського державного університету фізичної культури вибороли перше місце серед вишів першої категорії на чемпіонаті України серед студентів зі стрільби кульової в програмі ХІІ літньої Універсіади України 2015 року, яка відбулася у Львові з 16 по 20 квітня.

Наші майстри "кулі" перемогли з сумою 935 очок, яка є удвічі більшою за очковий здобуток Дніпропетровського державного інституту фізичної культури і спорту (499) й аж у 10!!! разів перевершили результат студентів Національного університету фізичного виховання і спорту України (92).

За ЛДУФК виступали:

Білик Олег (21 група, факультет спорту)
Бондарук Анастасія (41 група, ФС)
Кручковська Христина (41 група, ФС)
Іопа Оксана (23група, факультет фізичного виховання)
Мандрик Ігор (31 група, ФФВ)
Попов Дмитро (31 група, ФФВ)
Рибій Тетяна (31[ група, ФФВ)
Холод Марія (41 група, ФФВ)
Бурак Христина (41 група, ФФВ)
Марців Наталія (42 група, факультет здоров'я людини і туризму)

За підсумками цих змагань студентки Бондарук Анастасія та Буряк Христина завоювали право боротися за місце у складі студентської збірної команди України для участі у XXVIII Всесвітній літній універсіаді в м.Гванджу, Південна Корея.