Наші студенти - переможці і призери турніру у Польщі

У місті Ланцут (Польща) відбувся міжнародний турнір зі спортивної акробатики, стрибків на акробатичній доріжці та на батуті - VІІ Гран-прі імені С. Героня. Його учасниками стали 280 спортсменів з Бельгії, Білорусі, Німеччини, України та Польщі. В складі збірної команди України в категорії «дорослі» та «юнаки» змагалися члени СК «СКІФ» Львівського державного університету фізичної культури – студенти та юні вихованці кафедри гімнастики, СК «НІКА», ДЮСШ «Галеон» та ДЮСШ № 5 і повернулися додому з повним комплектом нагород.

Чоловіча група до складу якої входять члени Національної збірної команди України  - Станіслав Кукурудз (3 група ФФВ), Тарас Яруш (33 група ФФВ), Владислав Кукурудз та Юрій Пуш посіла 1 місце (особистий тренер Костянтин Кукурудз).

Срібні медалі отримала жіноча група: Тетяна Каськів (3 група ФФВ), Анна Мисишин (33 група ФФВ) та Олеся Андріївська (особисті тренери Аліна та Михайло Сениці).


Бронзові медалі у змішаної пари – Ігор Дурняк (33 група ФФВ) та Яна Коверко (особисті тренери Аліна та Михайло Сениці).

Вперше на змаганнях такого рівня взяли участь юні акробатки Софія Ісаєнко та Оксана Розмус за програмою «юнаки» (особисті тренери Аліна та Михайло Сениці, Ірина Руда).

Попереду цього року у акробатів нові важливі старти: Кубок Варшави (Польща) (20 - 22 листопада), чемпіонат України серед юніорів (спортивний корпус ЛДУФК) (26 – 29 листопада) та Відкритий Всеукраїнський турнір пам’яті ЗТУ О. Чернявого (спортивний корпус ЛДУФК) (17 – 20 грудня).

Кафедра гімнастики

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ