Нічийна серія Марії Музичук

Діюча чемпіонка світу, цьогорічна випускниця Львівського державного університету фізичної культури Марія Музичук, готуючись до матчу за світову шахову корону із першим номером світового рейтингу ФІДЕ китаянкою Хоу Іфань, цими днями змагається із чоловіками на чемпіонаті України з класичних шахів. І в п’яти зіграних партіях Марія жодного разу не програла…У першому турі Марія, котра у грудневому рейтингу ФІДЕ вперше в кар’єрі піднялася на дуже високе третє місце (2561), підписала мирову із львів’янином Андрієм Волокитіним (2628), у другому – із Віталієм Сивуком (2552) з Миколаєва, у третьому – із вінничанином Сергієм Федорчуком (2641), у четвертому – із харків’янином Валерієм Невєровим (2516), у п’ятому – Олександром Ковчаном (2583) з Харкова.

Відтак, після п’яти турів у активі Марії Музичук 2,5 очки. Вона на одне очко відстає від тріо лідерів – Олександра Ковчана, Захара Єфименка (2647) і Юрія Кузубова (2640).

Сьогодні, 8 грудня, Марія Музичук зустрінеться з одним із лідерів Захаром Єфименком із Закарпаття. Загалом, на чемпіонаті України з шахів серед чоловіків буде зіграно 11 турів. Останній – 14 грудня.


Роман Цюняк

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ