Оксана Гергель – чемпіонка світу

Потішили своїми здобутками на міжнародній арені вихованки львівської школи боротьби. Після того як на п’єдестал пошани чемпіонату світу у американському Лас-Вегасі піднялися Юлія Ткач і Тетяна Кіт, на найвищу сходинку – зійшла наша магістрантка факультету фізичного виховання Львівського державного університету фізичної культури Оксана Гергель, змусивши організаторів увімкнути на увесь зал національний гімн України.

У ваговій категорії 60 кг Оксана в  першій сутичці з рахунком 5:0 здолала канадську спортсменку, володарку Кубка Канади, срібну призерку Панамериканського чемпіонату Бріан Грехем. Колишня співвітчизниця, срібна призерка чемпіонату Європи Ірина Нетреба також поступилася у чвертьфіналі. Американка Лей Евелін Джейнс, переможниця престижного турніру Девіда Шульца та призерка Кубку світу не змогла вирвати в Гергель жодного балу і пропустила українку в фінал.

Фінал виявився доволі складним, адже суперницею молодої Оксани стала минулорічна чемпіонка світу, багаторазова призерка чемпіонатів Азії, монгольска борчиня Сукхі. В напруженій боротьбі перемогла Оксана Гергель (10:7) і завоювала титул чемпіонки світу.

Отож, вітаємо новоспечену чемпіонку світу Оксану Гергель та її наставника, заслуженого тренера України старшого викладача кафедри атлетичних видів спорту ЛДУФК Андрія Пістуна!!!


Роман Цюняк

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ