Олег Царьков оновив рекорд України

Випускник Львівського державного університету фізичної культури Олег Царьков у вправі ГП-6 встановив новий національний рекорд - 630,8 очок (попередній рекорд також належав йому – 629,1 очок) під час відкритого чемпіонату України зі стрільби кульової у приміщенні.

Зазначимо, що цьогоріч для підвищення спортивної майстерності та участі у боротьбі за першість чемпіонату України до Львова прибули 243 найкращих спортсмени, серед яких - 13 заслужених майстрів спорту, 70 майстрів спорту міжнародного класу та 65 майстрів спорту України, котрі представляли збірні команди з 14 областей України та Києва.

Майстри кульової стрільби Львівщини за результатами загальнокомандного заліку посіли перше місце – 2206,5 очок. На другій командній сходинці п’єдесталу – збірна команда Дніпропетровської області – 2024 очок, третіми фінішували столичні спортсмени - 1364,5 очок.

Друга команда Львівської області посіла четверте місце – 1232 очки.

У особистому заліку в команді Львівщини відзначилися: Юлія Коростильова, Наталія Кальниш, Леся Леськів, Поліна Конарєва, Олег Царьков, Павло Коростильов, Роман Бондарук, Олександр Петрів, Ігор Кізима.


За матеріалами: noc-ukr.org

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ