Олександр Петрів відкриє унікальну виставку «Олімпійська писанка-2015»

7 квітня 2015 року о 14:00 у Львівському державному університеті фізичної культури (вул. Костюшка, 11, читальна зала 2-го поверху) відбудеться відкриття виставки конкурсних робіт «Олімпійська писанка-2015». Проект проходить під гаслом: «О Спорт! Ти – мир й надбання усіх народів на планеті».

Організатори: культурно-мистецький відділ Львівського державного університету фізичної культури та громадська організація «Школа Великих українців».

Партнери проекту: Управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради, Студентська рада Львова та GOODzyk production.

Відкриє цьогорічну виставку олімпійський чемпіон з кульової стрільби, львів’янин Олександр Петрів, який у колегії журі разом із професійними митцями обиратиме переможців. На виставці буде представлено близько 100 найрізноманітніших робіт, від традиційних до особливо креативних. Основна ідея конкурсу полягає у поєднанні елементів української писанки із спортивною тематикою. Самі ж підходи до вибору техніки та компонування візерунків не обмежувалися. Конкурс об’єднав юних і талановитих митців із різних куточків України. Його географія дуже простора. Зокрема Львівська, Волинська, Івано-Франківська, Закарпатська області. Очікуємо роботи з Дніпропетровської та Миколаївської.

Переглянути експозицію можуть всі охочі. Виставка триватиме з 7 по 24 квітня 2015 р. Програма із нагородження переможців, насичена різними цікавинками конкурсу, відбудеться 21 квітня 2015 р.

Іванна Литвинець, керівник проекту
культурно-мистецький відділ