Олександр Усик: "Це буде новий бій і нова стратегія"

Вчора, 9 квітня, у Києві олімпійський чемпіон з боксу, аспірант Львівського державного університету фізичної культури Олександр Усик показав, як готується до бою із росіянином Андрієм Князевим на прізвисько «Російський Богатир», що відбудеться 18 квітня в українській столиці. Відкрите тренування Олександр Усик провів у залі Федерації боксу України.

До свого сьомого бою у професійній кар’єрі Олександр Усик готується в Україні. Як розповів боксер, три тижні він провів в Карпатах, далі увесь час тренувався в Києві.  Його день чітко розписаний на години роботи в залі і відпочинку.Про сильні і слабкі сторони суперника Усика – чемпіона Росії Андрія Князева розповів тренер українця.  За словами Джеймса Алі Башира, російський богатир має сильне серце і підборіддя, а також бажання перемогти.

«Я не можу судити сильніший він чи ні, він не зможе боксувати так, як зі своїми попередніми супротивниками, і я також не зможу боксувати, як боксував зі своїми. Це буде новий бій і нова стратегія, не може бути повтору», – зазначив Усик.

Спортсмен також звернувся до вболівальників із розумінням  поставитись до його суперника. «Противника треба поважати, як би ви до нього добре чи погано не ставились. Якщо вболівальники не поважатимуть супротивника, то як можуть поважати мене. Це чистий спорт, нічого особистого і хотілось би, щоб було розуміння цього», – додав він.

Нагадаємо, 18 квітня у столичному Палаці спорту інтерконтинентальний чемпіон за версією WBO у важкій вазі українець Олександр Усик буде утверджувати реноме справжнього нокаутера, адже усі шість боїв на професійному ринзі завершив достроковими перемогами.


http://zik.ua

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ