Олександр Усик: "Моя мета – показати красивий бокс"

Український боксер, аспірант Львівського державного університету фізичної культури Олександр Усик напередодні важливого поєдинку з південноамериканським боксером Джонні Мюллером провів відкрите тренування. Наш бексер продемонстрував відмінну форму і готовність захищати титул Інтерконтинентального чемпіона WBО.

Тренування при камерах Усик провів у звичній для нього манері – з танцями та під музичний супровід. Спершу вправи для розминки, зі скакалкою та м’ячем, далі – боксування з тренером.  Джеймс Алі Башир в успіху свого підопічного не сумнівається.

«Я тут – і це вже щось означає. Якби ми стояли на місці, мене б тут не було. Я скромна людина, але кажуть, входжу в топ-5 кращих тренерів світу. Я зараз тут, у команді Усика, і це говорить багато про що. Усик стане легендою», – сказав він.

Сам Олександр Усик розповів, що ані він, ані тренер не ставлять завдань якомога швидше нокаутувати суперника. Першочергово це має бути вечір достойного боксу, де переможе сильніший.

«Моєму тренерові подобається, коли я боксую, коли я показую бокс. Кожного дня ми проводимо в залі по шість годин. Нокаут у першому раунді? Тренер скаже: «Ей, а де ж наші напрацювання?!». Тому завдання швидкого поєдинку не стоїть, наша мета – показати красивий бокс», – поділився  Усик.

Поєдинок  Олександра Усика та Джонні Мюллера відбудеться 29 серпня в столичному Палаці спорту. Український боксер захищатиме титул Інтерконтинентального чемпіона за версією WBO.


За матеріалами: zik.ua

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ