Олександр Усик відстояв титул WBO

Український боксер-професіонал, аспірант Львівського державного університету фізичної культури Олександр Усик (7-0, 7 КО) відстояв свій титул Інтерконтинентального чемпіона за версією WBO у важкій вазі (до 90,7 кг). 18 квітня у київському Палаці спорту українець здобув перемогу технічним нокаутом у восьмому раунді над росіянином Андрєєм Князєвим (11-2, 6 КО).

Як і передбачалося, Усик з перших секунд заволодів центром рингу та почав шукати шпарини у захисті гостя з Воронежа, який у першому раунді навіть не подумував про атаку.

У другій трихвилинці в Олександра почали проходити кроси та джеби. А після аперкоту подумалося, що Князєв не витримає натиску та «попливе». Однак ні! Росіянин вирішив по-іншому – почав уперто йти на українця, ніби танк. У розмінах Андрєй, звичайно ж, програвав чемпіону, але і сам змусив останнього побігати по рингу, розраховуючи, що Усик втомиться та втратить пильність. У такому ж ключі протривав і третій раунд.

У четвертому раунді пригадалися слова тренера Усика Алі Башира, який напередодні двобою зазначав, що Князєв має досить міцне підборіддя. Олександр кілька разів добряче влучив в обличчя візаві, але той хоча і важко, та все ж встояв на ногах.

Починаючи з четвертої трихвилинки, у Князєва почали з’являтися розсічення. Проте росіянин продовжував пропускати та все ж стояти на ногах. На сьому трихвилинку Андрєй виходив із майже заплившим правим оком, під який виникла серйозна гематома. Окрім того, весь час у нього кровоточив ніс.

Сьомий раунд росіянин завершував, ледве тримаючись на ногах. Усику не вистачило кількох десятків секунд, щоб завершити бій. Але перерва пішла Князєву на користь, він відновився та продовжив витримувати удари. Так тривало до середини восьмої частини поєдинку (загалом бій був розрахований на 10 раундів), коли рефері зупинив зустріч після того, як Олександр посипав град ударів на суперника, а той припинив відповідати.

Насамкінець хотілося б пригадати слова тренера Усика Джеймса Алі Башира, який вважає, що його підопічному потрібно ще два поєдинки, і тоді він буде готовий до чемпіонського бою

«Йому потрібно 10 місяців для підготовки, і тільки тоді він буде готовий до бою з чемпіоном. Усику ще потрібно добре попрацювати, щоб битися із серйозними світовими суперниками», – зазначив наставник Олександра Усика.

За матеріалами: zik.ua

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ