Павло Кордіяка - за крок до рекорду світу

Студент третього курсу факультету здоровя людини і туризму Львівського державного університету фізичної культури Павло Кордіяка став переможцем 2-го відбіркового етапу аматорського турніру на звання "Найсильнішого студента Львова". Однак захопився, і мало не побив офіційний рекорд світу у кантуванні 360 кілограмової покришки. Павло перевернув покришку 5 разів за 19.91 секунди. Рекордний час у цій вправі продемонстрував всесвітньо-відомий спортсмен Маріуш Пудзяновський, який зробив те саме за 18.2 секунди.

"Якось захопився, публіка підтримала оплесками та вигуками, друзі підбадьорили - ось і результат. Хочеться у всіх вправах демонструвати такі результати, тому планую ще інтенсивніше тренуватись, адже скоро фінал, а рівень львівських спортсменів є дуже високим", каже переможець 2-го етапу "Student Strongman League", Павло Кордіяка.

Абсолютно всі 10 учасників показали майже професійний рівень у всіх вправах. Попри те, що в порівнянні з першим етапом - вагу снарядів значно збільшили - це не завадило львівським богатирям продемонструвати справді вражаючий рівень.

"Аматорські змагання, які ми заснували лише цього року, шаленими темпами розростаються у всіх значеннях. Рівень спортсменів - щоразу вищий, кількість охочих виступити та кількість глядачів - зростає, а спортсмени з інших міст вже роблять запити на виступи у Львові в рамках всеукраїнської "Student Strongman League". Заданий темп і ми зробимо все можливе, щоб Львів перетворився в спортивну столицю всіх богатирів країни.", - каже координатор проекту Олексій Кучеренко.

Нагадаємо, що останній, третій відбірковий етап на звання найсильнішого студента міста відбудеться 2 травня 2015 року о 14.00 в Експо-Центрі "Південний" (вул. Щирецька, 36).

За матеріалами:http://galsports.com

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ