Ювілейний рік Університету відкрито стрілецьким турніром

25 грудня працівники Львівського державного університету фізичної культури у святковому настрої прибули на кафедру стрільби та технічних видів спорту, аби взяти участь у традиційному новорічному чемпіонаті зі стрільби кульової, присвяченому 70-річчю нашого Університету.

Саме піднесений настрій і допоміг більшості учасників продемонструвати влучну стрільбу. А найвлучнішим у чоловіків став завідувач кафедри атлетичних видів спорту Федір Іванович Загура. Другий результат продемонстрував викладач кафедри туризму Володимир Володимирович Худоба, третій – доцент кафедри гуманітарних дисциплін Андрій Степанович Синиця.

Жіночий турнір виграла старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання Олена Миколаївна Боднарчук. Срібло і бронзу вибороли представники відділу інформаційного забезпечення, профорієнтації та працевлаштування Іванна Ігорівна Шупенюк й Мирослава Любомирівна Бакан.

Підсумовуючи турнір та затверджуючи його результати, його організатори – кафедра стрільби та технічних видів спорту (завідувач Богдан Анатолійович Виноградський) – вітають учасників з прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим. Нехай Новий рік увійде у Ваші домівки щедрим і веселим гостем, засіє Ваші родини злагодою, подарує багато нових успіхів на життєвих шляхах! Бажаємо всім міцного здоров’я, особистого щастя, професійного зростання, процвітання, оптимізму, миру, тепла і затишку в рідному домі. Аби постріли лунали лише у стрілецькому тирі, а не під час бойових дій!

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ