Презентація книги "Хроніки львівського футболу"

У п'ятницю, 2 жовтня, у Львівському державному університеті фізичної культури відбулася презентація книги «Хроніки львівського футболу». Так істрично склалося, що наша галицька земля є колискою українського спорту. Відтепер маємо ще один документальний доказ того, що один з найпопулярніших ігрових видів спорту – футбол – також починався у Львові.

Авторами «Хронік львівського футболу» є Голова Федерації футболу Львівської області, випускник "Інфізу" 1971 року Ярослав Грисьо́, провідний спортивний історик і архівіст України Іван Яремко, головний редактор - журналіст Богдан Люпа.

На цю подію зібралося чимало гостей. Модератором зустрічі був завідувач кафедри олімпійської освіти, доцент Ярослав Тимчак.

Найперше перед присутніми виступив Ярослав Грисьо, який розповів про ідею написання цієї книги та деякі робочі моменти. Також п. Ярослав вручив подарунковий примірник ректору ЛДУФК, професору Євгену Приступі. Ще десять книг буде передано у бібліотечний фонд нашого вишу.

Іван Яремко провів короткий історичний екскурс, представивши медіа перегляд деяких сторінок з цього видання, бо загалом їх аж 600 і це лише перший том!

Тут зібрані відомості про розвиток футболу від другої половини ІХХ століття до 1965 року. Презентацію завершили зі щирими сподіваннями, що наступного року авторами буде презентовано другий том книги.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ