Семінар УЄФА у Мінську

Черговий семінар УЄФА з проблем підготовки воротарів і тренерів воротарів у сучасному європейському футболі проходив з 11 по 15 травня 2015 року у Мінську (Білорусь). Учасниками семінару були делегації з восьми країн: Вірменії, Молдови, Казахстану,  України, Латвії, Азербайджану, Росії та Білорусі. Кожна з делегацій країн-учасниць готували запропоновані УЄФА завдання з розв’язання питань підготовки голкіперів і презентували їх на розсуд поважної аудиторії. Практичні завдання, для представників кожної з країн полягали у проведенні спеціально підготовленого заняття тактичної спрямованості, в якому б навчально-тренувальна діяльність воротарів інтегрувалась у загальнокомандну підготовку.

Представницький рівень спеціалістів був досить високий. Серед учасників були тренери національних збірних та тренери провідних команд своїх країн, представники відділів аналітики футбольних клубів, викладачі курсів підвищення кваліфікації за програмами УЄФА в національних футбольних асоціаціях, викладачі вищих навчальних закладів. Наш навчальний заклад представляв викладач кафедри футболу Хоркавий Богдан. Усі учасники семінару на високому фаховому рівні презентували свої напрацювання, за що почули схвальні відгуки від представників УЄФА.

Українська делегація була представлена у такому складі: Шамардін Валерій – технічний директор Федерації футболу України (керівник делегації); Рева Віталій – відомий воротар, який нещодавно завершив спортивну кар’єру; Гаврилов Володимир – тренер воротарів команди «Металург» (Донецьк); Хоркавий Богдан – викладач кафедри футболу ЛДУФК, керівник КНМГ ФК «Карпати» (Львів).

Кафедра футболу

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ