Сенсація від студентів ЛДУФК

Головною сенсацією чергового туру чемпіонату України з гандболу серед чоловічих команд суперліги стала виїзна перемога дебютанта турніру львівського «КДЮСШ-ЛДУФК-Політехнік», яка на 95-ть відсотків сформована із студентів Львівського державного університету фізичної культури, над запорізьким клубом «ЗТР-Буревісник» – 23:20.

– У першому матчі, який ми програли з рахунком 16:34, у нас взагалі нічого не виходило – розповів наставник львівських студентів, викладач кафедри спортивних та рекреаційних ігор ЛДУФК Валерій Мельник. – Ми прибули до Запоріжжя за три з половиною години до гри і команда однозначно була втомленою. Двоє наших гандболістів травмувались і на ігри проти «ZTR-Буревісник» ми привезли тільки вісім польових гравців. Втім перед другим матчем команда зробила висновки. Гравці поспілкувалися між собою і психологічно зібрались на боротьбу. Можливо, суперник, після перемоги в першому матчі, сподівався, що і в другому поєдинку буде те ж саме. Ключовим моментом стала наша вдала гра в захисті. В обороні ми використовуємо звичайні 6-0. Але всі гравці чітко знають свої функції, знають, що вони мають робити в залежності від ситуації. Так, не все виходить добре, але головне, що вони починають дотримуватись цієї схеми, усвідомлювати її. Не буду виділяти нікого з гравців, хоч, наприклад, Тимофій Тільненко (на фото) закинув 13 м’ячів і став лідером у снайперському заліку суперліги. Вся команда чудово відпрацювала в захисті. В нападі ми грали по ситуації, оперативно реагували на будь-які зміни і це також вдавалось нам дуже добре. Звісно, цей успіх додав нам впевненості. Ми закріпились на шостому місці чемпіонату і хлопці відчувають, що вони можуть боротися. Попереду у нас дві гри проти ЗТР в Запоріжжі 18-19 грудня. Усвідомлюємо різницю в класі, але будемо боротися і виконувати свої завдання.

– Яку роль в клубі «КДЮСШ-ЛДУФК-Політехнік» зараз виконує Віктор Миколайович Кужава?

– Віктору Миколайовичу наступного року виповниться 75 років. Він у львівському гандболі з початку 1960-х. Це та людина, навколо якої створювався львівський СКА. Віктор Кужава це також мій тренер, який мене навчив грати в гандбол. Наразі ми разом з ним працюємо з командою. Єдине, що він не їздить на гостьові ігри, адже це далекі поїздки. Щодо тренувального процесу, то ми все обговорюємо і приймаємо спільне рішення. Я дуже багато в нього беру.


http://www.handball.net.ua/

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ