Сестри Музичук пробилися у чвертьфінал

На жіночому чемпіонаті світу у російському Сочі завершилися повторні партії 1/8 фіналу, за підсумками яких до чвертьфіналу пробилися дві українки – студентка та випускниця Львівського державного університету фізичної культури Марія і Анна Музичук.

Обидві стриянки обіграли своїх суперниць у 1/8 фіналу з однаковим рахунком 1,5:0,5 очка. Цікаво, що сестри перемагали, граючи чорними фігурами. Марія виграла першу партію у ферзевому гамбіті в екс-чемпіонки світу, болгарки Антуанети Стефанової, а потім білими – спокійно довела партію до нічиєї і забезпечила собі путівку в чвертьфінал. Суперницею Марії буде рейтинг-фаворит чемпіонату світу індійка Хампі Конеру, яка з рахунком 2:0 здолала колиню дружину Василя Іванчука росіянку Алісу Галямову.

Старша із сестер Музичук 25-річна Анна білими фігурами звела партію внічию з грузинкою Лелою Джавахішвілі, а в повторній партії чорними здобула перемогу в сицилійському захисті. Суперницею Ані Музичук у чвертьфіналі буде шведська шахістка Піа Крамлінг, котра вибила з турніру чергову росіянку Валентину Гуніну – 1,5:0,5.
Чвертьфінальні партії стартують 26 березня. Призовий фонд турніру складає 540 тисяч доларів.

Результати інших партій 1/8 фіналу:

Аліса Галямова (Росія) – Хампі Конеру (Індія) – 0:1 (загальний рахунок – 0:2)
Вікторія Чміліте (Литва) – Мері Арабідзе (Грузія) – 0,5:0,5 (1:1)
Харіка Дронавалі (Індія) – Алєксандра Костенюк (Росія) – 0:1 (1:1)
Наталія Погоніна (Росія)– Марі Себаг (Франція) – 1:0 (1:1)
Вела Хотенашвілі (Грузія) – Чжао Сюе (Китай) – 0,5:0,5 (0,5:1,5)
Валентина Гуніна (Росія) – Піа Крамлінг (Швеція) – 0,5:0,5 (0,5:1,5)

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ