Сьогодні кращі спортсмени та тренери Львова отримають стипендії за підсумками 2014 спортивного року

Щороку для підтримки та заохочення молодих і перспективних спортсменів та тренерів управління молоді, сім’ї та спорту проводить конкурс надання стипендій за спортивні досягнення попереднього року. У 2015 році участь у конкурсі брало більше 500 спортсменів та тренерів з різних видів спорту.

Цьогоріч на надання стипендій міського голови з міського бюджету міста Львова виділено 260 000 грн. (в т. ч. ПДВ).

Відтак, 5 листопада 2015 року у Великій сесійній залі Львівської міської ради відбудеться урочисте вручення стипендій міського голови Львова талановитим та перспективним спортсменам та тренерам, які у 2014 році стали призерами чи здобули призові місця на змаганнях всеукраїнського та міжнародного масштабів.

Матеріальну винагороду отримають 154 спортсмени та тренери в такому розмірі:

    спортсмени, які вибороли призові місця на Юнацьких Олімпійських іграх у Нанкіні (Китай) та їх тренери – 2 500,00 грн.;
    спортсмени, які вибороли призові місця на чемпіонатах світу та їх тренери – 2 000,00 грн.;
    спортсмени, які вибороли призові місця на чемпіонатах Європи та їх тренери – 1 500,00 грн.;
    спортсмени, які вибороли призові місця на чемпіонатах України – 1 000,00 грн.

Я знаю, що успіх кожного спортсмена більшою мірою залежить від клопіткої роботи їхніх тренерів та від бажання віддаватися вповні своїй улюбленій справі. Проте, не менш важливо є заохочувати молодих спортсменів та тренерів досягати високих результатів через матеріальну винагороду. Ми робимо все можливе, щоб кожному достойно подякувати за їхній внесок у розвиток фізичної культури та спорту і представлення нашого міста на спортивних аренах не лише місцевого, а й міжнародного масштабів! - начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР Володимир Шнайдер.

У 2015 році для спрощення процедури отримання грошової винагороди за спортивні досягнення спортсмени та тренери отримуватимуть кошти безпосередньо у відділенні Ощадбанку (вул. Валова, 9), а не через виготовлення іменних карток.

За матеріалами: galsports.com

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ