Співпраця з жіночою збірною командою України

Національна жіноча збірна України з футболу кваліфікаційні матчі чемпіонату Європи 2017 року проти національних збірних Румунї та Франції проводила у Львові на "Арені Львів". В рамках підготовки до цих матчів Федерація футболу України, в особі головного тренера Реви Володимира Сергійовича, звернулась до фахівців кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури щодо комплексного обстеження функціонального стану організму гравців «синьо-жовтої» команди.

Викладач кафедри футболу Хоркавий Б.В. провів спеціальні обстеження, в результаті чого штаб Національної збірної отримав оперативну інформацію про функціональний стан організму провідних українських футболісток. Методики обстежень, якими володіють фахівці кафедри футболу ЛДУФК, з позитивного боку зарекомендували себе у роботі з Молодіжною збірною України U-21, футбольними клубами Прем’єр ліги, першої та другої ліг Чемпіонату України серед чоловічих команд. Тому, можливість попрацювати з Національною жіночою збірною України була новим і цікавим досвідом для спеціалістів кафедри футболу ЛДУФК.

Як зазначив головний тренер Володимир Рева, наявність оперативної інформації, суттєво допомагає в роботі тренерського штабу, коли мова йде про кількість ігрового часу для гравців на футбольному полі в ході матчу, раціональне планування замін, а під час тривалого періоду підготовки – це чудова можливість ефективно управляти процесом підготовки спортсменок. Рева В. С. виразив сподівання на подальшу плідну співпрацю національної жіночої збірної команди України з футболу з кафедрою футболу Львівського державного університету фізичної культури.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ