Срібний фініш Оксани Райти

Студентка Львівського державного університету фізичної культури Оксана Райта виборола срібну медаль командного чемпіонату України, який завершився у легкоатлетичному манежі ВАТ "Запоріжсталь" (м. Запоріжжя).

На дистанції 2000 метрів з перешкодами Оксана Райта (тренери – ЗТУ Сташків М.В., Кропивницька І.С., Кретів О.М., ЛШВСМ) показала час 6.43,64 хв., що дозволив їй піднятися на другу сходинку п’єдесталу пошани.

Зазначимо, що за перемогу у командних змаганнях сперечалися 25 збірних команд областей України та м. Києва, у тому числі спортсмени Донеччини та Луганщини.

Перше місце в загальному заліку з сумою 1586 очок виборола збірна команда Дніпропетровської області; на другому місці Харківська область – 1410 очок, на третьому місці - збірна команда Житомирської області - 1 225 очок. Збірна команда Львівської області із загальною сумою 775 очок посіла восьму сходинку рейтингу командного чемпіонату України 2015 року, поступившись лише дев’ятьма очками збірній команді господарів змагань - Запорізькій області (784 очки).

За програмою змагань з багатоборств тріумфаторами виявилися представники Київської області, на другому місці спортсмени Вінницької області, на третьому – збірна Днiпропетровщини. Збірна команда Львівської області виборола 8 загальнокомандне місце.

Загалом у командному чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні та командному чемпіонаті України з багатоборств взяли участь 450 легкоатлетів зі всієї України.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ