Стежками Олени Кульчицької

15 вересня у приміщенні Художньо-меморіального музею Олени Кульчицької на Літературно-мистецькому вечорі "А ми тую червону калину підіймемо..." студенти 1-го курсу факультету «Туризм» мали щасливу нагоду подумки пройти Стежками долі Олени Кульчицької.

Саме із такою назвою виступ п.Любові Кость провадив кожного, хто завітав того дня до гостинної зали Музею, у світ початку ХХ ст. Буремні події столітньої давнини - часу виборювання українцями своєї незалежної держави воскресли в слайд-презентації творів Великої художниці, коментарях працівників Музею до альбому О.Кульчицької "Українські Січові Стрільці. 1914-1915", піснях Січових Стрільців та спогадах О.Кульчицької у виконанні акторів Театру ім.М.Заньковецької. І в сьогоденні кожен учасник і глядач зміг відчути велику відповідальність за те, що він зробив, або ще не зробив для України, доля котрої залежить від кожного нині, як і сто літ перед тим.

Зворушені, студенти разом із організаторами вечора заспівали гімн Січового Стрілецтва «Ой, у лузі червона калина похилилася»… Велика дяка працівникам Музею за таке змістовне відзначення 138-річчя від дня народження Олени Кульчицької.