Студенти факультету туризму - призери Всеукраїнського молодіжного економічного форуму

Завершився перший тур конкурсу проектів у рамках Всеукраїнського молодіжного економічного форуму «Економіка України: шляхи виходу із кризи». Цей масштабний соціальний проект отримав підтримку Міністерства освіти і науки України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Цей Форум об’єднав 205 учнівських та студентських команд з 23 областей України. Понад 700 надзвичайно мотивованих та талановитих молодих людей з різних куточків нашої держави згуртувалися в команди, щоб донести своє власне бачення розвитку економіки країни.

За умовами конкурсу серед усіх команд-учасників експертне журі обрало лише сім фіналістів, які візьмуть участь у другому турі. Учасники матимуть можливість розширити своє бачення, представлене в І турі у вигляді есе, до конкретних проектів розвитку своїх регіонів. Проекти будуть презентовані командами-фіналістами під час фіналу Форуму, що проходитиме 10–11 грудня в Києві в приміщенні Університету «КРОК». Переможці конкурсу – одна учнівська та одна студентська команди – отримають грошові премії у розмірі 10 тисяч гривень.

Тож за висновками експертного журі команда студентів факультету туризму Львівського державного університету фізичної культури посіла третє місце з результатом 4,41 бала із 5 можливих.

Склад команди ЛДУФК:
Ониськів Анастасія - ІVкурс, ФТ