Студенти ЛДУФК позмагалися у пінг-понг

Викладачі кафедри спортивних та рекреаційних ігор Львівського державного університету фізичної культури Світлана Ковальчук та Іван Каратник за сприяння студентського профкому організували для студентів змагання з тенісу настільного.

До участі зголосилися 20 учасників – 13 хлопців і семеро дівчат, які змагалися за коловою системою у два тури: 1-й – відбувся 29 жовтня, другий – 3 листопада, після чого й визначилися переможці й призери студентського турніру. Змагання проходили у залі для тенісу настільного, що розміщений у гуртожитку ЛДУФК (вул. Пасічна 64-А).

Отож, після багатьох цікавих і безкомпромісних зустрічей упродовж двох ігрових днів переможцями у хлопців став Андрій Шемилюк (24 ФВ) зі спеціалізації футбол, а в дівчат – Надія Лавна (21 ФВ) зі спеціалізації спортивне орієнтування. Друге і третє призові місця у хлопців вибороли – Едуард Войтик (3 ФВ, спец. – теніс) і Юрій Рента (24 ФВ, спец. – футбол) відповідно; у дівчат – Анастасія Васільєва (22 ФВ , спец. – легка атлетика) і Ольга Бублик (23 ФВ, спец. – гандбол).

Усі переможці й призери були нагороджені грамотами й медалями, за що організатори вдячні студентському профкому ЛДУФК.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ