Студенти ЛДУФК – серед кращих на Кубку області

Чотири медалі найвищої проби вибороли студенти Львівського державного університету фізичної культури на Кубку Львівської області, який з 31 січня по 1 лютого розігрувався у залі КДЮСШ «Атлет» й був відбірковим до участі в Кубку України.

Зокрема, уже традиційно найкращими у жінок були наші майстри спорту – студентка 5 курсу ЛДУФК (52 група, ФС) Мокруха Людмила виборола перше місце у ваговій категорії 69 кг з результатом 68 кг у ривку та 85 кг у поштовху, а першокурсниця ЛДУФК (2 група ФС) Нагорнюк Діана зоваювала перше місце у ваговій категорії +75 кг з результатом 75 кг у ривку та 92 кг у поштовху. Зазначимо, що для Людмили Мокрухи Кубок України стане першим важливим стартом цьогорічного сезону. На молоду Діану Нагорнюк очікує чемпіонат України серед юніорів у Колимиї (24-28 березня). У попередні роки Діана уже виборювала призові місця на всеукраїнських змаганнях різних вікових категорій.

У чоловіків чемпіонами Львівської області у ваговій категорії до 62 кг став кандидат у майстри спорту Куклишин Іван (2 курс, 22 група ФС) та майстер спорту Олевич Віталій (1 курс, 2 група ФС, до 85 кг), який минулоріч був віце-чемпіоном України.

Срібним призером обласного чемпіонату став майстер спорту Бондаренко Ігор (2 курс, 22 група ФФВ), який лише на один кг у сумі двоборства випередив викладача кафедри атлетичних видів спорту ЛДУФК, майстра спорту Товстонога Олександра у ваговій категорії до 77 кг. Кандидат у майстри спорту Галас Дмитро (4 курс 42 група ФС) у ваговій категорії до 85 кг також виборов срібні нагороди у ривку тиа поштовху. Бронзовим призером обласних змагань у ваговій категорії до 94 кг став минулорічний випускник нашого вишу Супілін Костянтин.

Зазначимо, що у цьогорічному чемпіонаті Львівської області взяли участь майже 60 кращих важкоатлетів, які змагалися за право представляти нашу область на Кубку України, який прийматиме Чернігів (24-28 лютого). Найсильніший важкоатлет нашого університету Гоза Володимир не брав участі у змаганнях, оскільки перебуває в тренувальному таборі збірної команди України у тому ж таки Чернігові.