Студентський спортивний форум України

Студентський спортивний форум України відбувся 22 грудня 2015 року в актовій залі Київського національного університету технологій та дизайну. На форумі проводилося урочисте вшанування переможців і призерів ХІІ літньої Універсіади України-2015 та ХХVІІІ Всесвітньої літньої Універсіади-2015. У заході взяли участь провідні спортсмени, тренери освітянської спортивної галузі, ректори вищих навчальних закладів України, які зробили вагомий внесок у підготовку студентських команд до участі у всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

У ХІІ літній Універсіаді України-2015 Львівський державний університет фізичної культури змагався у 18-тьох видах програми з 19-ти, що є найкращим показником участі серед усіх вищих навчальних закладів. Студенти нашого вишу стали переможцями у змаганнях з жіночого гандболу, тенісу і стрільби з лука, вибороли друге місце у змаганнях з художньої гімнастики, стрільби кульової і фехтування, завоювали бронзові нагороди у змаганнях з жіночого баскетболу, жіночого футболу та чоловічого гандболу.

У комплексному заліку Львівський державний університет фізичної культури, набравши 8301,1 очок, посів друге місце серед вишів І категогії та друге місце серед усіх вищих навчальних закладів України. Кращий результат показав лише національний університет фізичного виховання і спорту, який набрав 8451,7 очок. Третє місце серед усіх вищих навчальних закладів посів Кам’янець-Подільський національний універитет імені Івана Огієнка, який набрав 5280,37 очок, а серед вищих навчальних закладів І категорії – Харківська державна академія фізичної культури, яка набрала 4317,5 очок.

Кубки за другі місця з рук заступника Міністра освіти і науки України Андрія Гевка, голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Михайла Мельника та президента Спортивної студентської спілки України Василя Кременя отримав відповідальний за спортивну роботу ЛДУФК, президент спортивного клубу ЛДУФК «СКІФ» Левків Володимир Іванович.

За вагомий внесок у розвиток студентського спорту Подякою Міністерства освіти і науки України нагороджено ректора ЛДУФК професора Приступу Євгена Никодимовича.

Керівництво університету вітає студентів, аспірантів і науково-педагогічних працівників з вагомими досягненнями. Отримані нагороди примножують славні спортивні традицій нашого вишу, засвідчують професіоналізм і патріотизм представників різних видів спорту, завдяки невтомній праці яких Львівський державний університет фізичної культури за результатами фізкультурно-спортивної діяльності посів друге рейтингове місце серед усіх вищих навчальних закладів України.


Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ