Українки не виграли в Росії

Після дня відпочинку поновилася боротьба за перемогу у командному чемпіонаті Європи, який вийшов на фінішну пряму у Рейк’явіку. Жіноча національна команда на чолі із сестрами Музичук (Аня і Марія здобули вищу освіту у Львівському державному університеті фізичної культури) у шостому турі (усього – дев’ять) не змогла обіграти головного фаворита й лідера турніру збірну Росії – 2:2.

Діюча чемпіонка світу Марія Музичук на першій дошці обіграла Алєксандру Костенюк, а Наталія Жукова на третій – перемогла Валєнтіну Гуніну. А от Анна Музичу і Анна Ушеніна свої партії програли Катерині Лагно та Алєксандрі Гарячкіній відповідно. За три тури до фінішу Росія продовжує утримувати лідерство (11 очок), українки відстають на два очки (9). Попереду нас із вісьмома очками в активі перебувають грузинки.

Чоловіча збірна України у шостому турі поступилася Франції – 1,5:2,5. Визначальною стала поразка Павла Ільянова, бо Василь Іванчук, Юрій Криворучко та Антон Коробов свої партії завершили унічию. Ця поразка відкинула України із призової трійки, де лідирує Росія – 11 очок, за нею – Франція (10) і Азербайджан (9). По 8 очок мають відразу сім збірних, включаючи Україну.

Роман Цюняк

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ