Універсіада Львівщини

У четвер, 12 березня, жіноча збірна Львівського державного університету фізичної культури з футзалу провела свій перший поєдинок у змаганнях «Універсіади Львівщини - 2015», у якому здобула впевнену перемогу з рахунком 5:1. Суперником нашої команди в цьому поєдинку була жіноча збірна команда Львівської державної фінансової академії.

Щодо перебігу подій у матчі, то захопивши перевагу з перших хвилин, команда ЛДУФК провела кілька ефективних атак, однак надійні дії воротаря суперника не дозволили нашим футзалісткам свої починання завершити взяттям воріт. Та поступово, завдяки кращому контролю м’яча та активним діям як у захисті, так і у нападі, підопічні Ігора Карпи і Тараса Когута, почали наочно доводити, що саме вони є сильнішими в цьому матчі.

Взяттям воріт суперника відзначились тричі Наталія Собчишин (21 ФЗЛ і Т) і по одному голу забивали Інна Раткович (25 ФФВ) та Богдана Гнатів (33 ФФВ).

Склад команди ЛДУФК: Юліана Арбузова (25 ФФВ), Лілія Борбулевич (4 ФЗЛ і Т), Наталія Березка (42 ФФВ), Богдана Гнатів (33 ФФВ), Тетяна Кузікова (4 ФФВ), Іванна Пецкович (52 ФС), Інна Раткович (25 ФФВ), Оксана Собчишак (3 ФЗЛ і Т), Наталія Собчишин (21 ФЗЛ і Т). Старший тренер - Ігор Карпа, тренер - Тарас Когут.

Наступна гра жіночої збірної команди ЛДУФК з футзалу відбудеться 17 березня 2015 року в Дрогобичі з командою Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ