Універсіада Львівщини

В рамках проведення Універсіади Львівщини з футзалу відбулися чергові баталії студентських жіночих команд. У другому турі «Універсіади Львівщини-2015» жіночій збірній Львівського державного університету фізичної культури з футзалу довелось протистояти переможцям минулорічних змагань - жіночій збірній Дрогобицького державного педагогічного університету.

Команда футзалісток Дрогобича на правах господаря матчу намагалася проводити агресивну наступальну гру, змушуючи наших дівчат більше часу оборонятися. Однак вихованки Ігора Карпи і Тараса Когута не програвши практично жодного єдиноборства, не дозволили суперницям атакувальні починання завершити хоча б одним результативним ударом.

Варто відзначити, що на початку першого тайму гри стався переломний момент у цьому цікавому і напруженому матчі. Футзалісткам ДДПУ вдалось створити два відносно небезпечних моменти біля наших воріт, але завдяки надійним діям нашого воротаря Інни Раткович (25 ФФВ), ворота жіночої збірної ЛДУФК з футзалу залишились «недоторканими». Відзначимо, що кожен гравець нашої збірної продемонстрував високий рівень самовіддачі та велике бажання перемогти, що і було втілено у результат матчу. Хет-триком у матчі відзначилась студентка третього курсу факультету фізичного виховання ЛДУФК Богдана Гнатів (33 ФФВ). Матч завершився перемогою нашої збірної з рахунком –3 : 0.

За підсумками двох турів жіноча збірна команда ЛДУФК, маючи у своєму активі шість очок, одноосібно лідирує у вищій лізі Універсіади Львівщини з футзалу.

Склад команди ЛДУФК: Юліана Арбузова (25 ФФВ), Лілія Борбулевич (4 ФЗЛ і Т), Наталія Березка (42 ФФВ), Богдана Гнатів (33 ФФВ), Тетяна Кузікова (4 ФФВ), Іванна Пецкович (52 ФС), Інна Раткович (25 ФФВ), Оксана Собчишак (3 ФЗЛ і Т), Наталія Собчишин (21 ФЗЛ і Т). Старший тренер - Ігор Карпа, тренер - Тарас Когут.

Наступна гра жіночої збірної команди ЛДУФК з футзалу відбудеться 26 березня 2015 року о 16:30 з командою Львівського національного медичного університету.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ