Універсіада Львівщини

Понад 60 студентів із шести українських вишів вели запеклу боротьбу на Універсіаді Львіщини, яка відбулася на спортивній базі Національного університету «Львівська політехніка» (25-26 квітня). У результаті змагань перемогу здобули атлети Львівського державного університету фізичної культури із сумою 776,5 очок. Друге місце посіли студенти Львівського національного аграрного університету – 669 очок. Третє місце дісталося представникам Львівського національного університету імені Івана Франка, у їхньому активі 477 очок.

За команду ЛДУФК виступали:

Цяпко Тетяна (3 група, факультет здоров’я людини і туризму) – 1 місце
Мокруха Людмила (52 група, факультет спорту) – 1 місце
Нагорнюк Діана (2 група, ФС) ) – 1 місце
Гоза Володимир (2 група, ФС) ) – 1 місце
Дєчєв Борис (42 група, ФС) ) – 1 місце
Яворський Володимир (20 група, ЗЛІТ) – 1 місце
Галас Дмитро (42 група, ФС) – 1 місце
Заяць Ольга (20 група, ЗЛІТ) – 2 місце
Джива Юрій (52 група, ФС) – 2 місце
Стахов Олександр (52 група, ФС) – 2 місце
Бондаренко Ігор (21 група, факультет фізичного виховання) – 2 місце
Ребрій Едуард (42 група, ФС) – 2 місце
Олевич Віталій (2 група, ФС) – 3 місце
Куклишин Іван (22 група, ФС) – 3 місце
Мазур Руслан (21 група, ФФВ) – 3 місце

Абсолютними чемпіонами змагань стали наші першокурсники Нагорнюк Діана – серед жінок із результатом 166 кг (75+91) та Гоза Володимир – серед чоловіків із результатом 370 кг (170+200).

За результатами цих змагань сформовано збірну команду, яка представлятиме Львівську область на Всеукраїнських змаганнях серед студентів, що відбудуться у Скадовську (22-28 червня).

Вітаємо спортсменів та викладачів кафедри атлетичних видів спорту з перемогою.