Відкритий Всеукраїнський турнір пам’яті Олексія Чернявого

Справжнє свято акробатики відбулося у спортивному корпусі Львівського державного університету фізичної культури, на базі якого у рамках співпраці кафедри гімнастики та технічного комітету зі спортивної акробатики Української федерації гімнастики, створено «Західноукраїнський центр підготовки резерву збірних команд України зі спортивної акробатики».

Організаторами відкритого Всеукраїнського турніру пам’яті заслуженого тренера України Олексія Чернявого є управління молоді та спорту ЛОДА та Львівський державний університет фізичної культури (Головний суддя змагань, суддя НК, старший викладач кафедри гімнастики Аліна Сениця). Цього року турнір відбувся за підтримки управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради.

У змаганнях взяли участь представники міст: Березівка, Білгород–Дністровський, Борислав, Бровари, Вінниця, Дніпродзержинськ, Донецьк, Дрогобич, Київ, Кривий Ріг, Луцьк, Миколаїв, Одеса, Орджонікідзе, Суми, Харків, Львів.

А це – 297 акробатів різного віку, 62 тренери з 28 ДЮСШ та спортивних клубів різних регіонів України. Такої кількості учасників змагань з парно – групових видів акробатики не пам’ятають навіть старші покоління.

18 грудня на церемонії урочистого відкриття змагань звучали щирі привітання від почесних гостей: головного спеціаліста управління молоді та спорту ЛОДА Ольги Ведернікової; голови СК ЛДУФК «СКІФ», відповідального за спортивну роботу ЛДУФК, доцента Володимира Левківа; віце – президента ЛОФГ, завідувача кафедри гімнастики, доцента Олега Бубели; головного судді змагань, судді НК, ст. викладача кафедри гімнастики Аліни Сениці. Професійні виступи продемонстрували учасники Театру спорту ЛДУФК, юна вихованка СК «НІКА» Анастасія Василишин, Орест Маркевич та Марія Юр, Андрій Свірський та клоун Славко Мешт.

А після урочистого відкриття змагань юні акробати відвідали театр «Воскресіння», де стали учасниками цікавої вистави до Дня Святого Миколая. Діти вірять у чудеса і ці чудеса відбуваються лише у Львові, лише у Львові до них приходить справжній Миколай з благословеннями, побажаннями і подарунками…

Спортивні баталії тривали три дні поспіль. Показовим для турніру є те, у ньому традиційно беруть участь і юні талановиті діти, ті, що роблять перші кроки у великому спорті, і досвідчені, титуловані акробати, студенти ЛДУФК, призери та фіналісти чемпіонатів Європи і Світу, члени юнацької та національної збірної команд України. Цього року це – чоловіча група м. Львова: Станіслав Кукурудз (3 гр. ФФВ), Тарас Яруш (33 гр. ФФВ), Юрій Пуш та Владислав Кукурудз, жіночі пари Білгород – Дністровського Катерина Темнохуд  та Анастасія  Азарова; Ірина Назімова, Вероніка Габелок; змішана пара м. Вінниці Олександр Мадей та Дарина Плохотнюк  та ін.

На завершення змагань усі учасники отримали медалі за участь, солодкі подарунки та м’які іграшки, які завжди викликають велике задоволення у дітей. Переможці та призери нагороджувались дипломами, медалями, м’якими іграшками та солодкими подарунками. Подарунки і значки на згадку про турнір у Львові отримали всі тренери.

ЛДУФК на змаганнях був представлений акробатами як у юнацьких розрядах (вихованці групи акробатики при кафедрі гімнастики), так і у юнаках та дорослих (представники СК «СКІФ»).
Перші місця посіли: чоловіча група – Ігор Петрина, Остап Кожея, Нестор Бельдій, Данило Фіцуляк (ІІІ юн. р–д, тренери Кокоть І, Соромотіна В.); жіноча пара – Розмус Оксана, Ісаєнко Софія (юнаки, тренери Сениця А., Сениця М., Руда І.), зм. пара – Дурняк Ігор (33 гр. ФФВ), Коверко Яна (дорослі, тренери Сениця А., Сениця М.); жін. група – Мисишин Анна (23 гр. ФФВ), Каськів Тетяна (3 гр. ФФВ) Андріївська Олеся (дорослі, тренери Сениця А., Сениця М.); чоловіча група – Станіслав Кукурудз (3 гр. ФФВ), Тарас Яруш (33 гр. ФФВ), Юрій Пуш, Владислав Кукурудз (дорослі, тренер Кукурудз К.).

Зрештою, всі, хто зголосилися приїхати, спортсмени, їхні тренери, батьки та рідні, залишилися вкрай задоволеними. За чотири дні, проведені у Львові, окрім змагань, встигли відвідати музеї, храми, екскурсійні тури старовинним містом. З медалями, подарунками, позитивними враженнями повертаються учасники додому, дякують за підтримку у організації та проведенні змагань управлінню молоді та спорту ЛОДА, управлінню молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради, ректорату ЛДУФК, Театру спорту, СК ЛДУФК «СКІФ», студентській профспілці, СК «НІКА», відділам ЛДУФК, та уже сьогодні чекають наступного приїзду на чемпіонат України та турнір до старовинного Львова, до Сокольської споруди позаминулого століття – спортивного корпусу ЛДУФК ...

Кафедра гімнастики

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ