Стартував Олімпійський тиждень ЛДУФК

Сьогодні, 28 вересня, у Львівському державному університеті фізичної культури стартував Олімпійський тиждень. Тиждень під знаком п’яти кілець проводиться тут уже сьомий рік поспіль і цьогоріч присвячується творцю спортивно-ігрового методу виховання, доктору Томасу Арнольду з нагоди 220-ї річниці від дня народження та 25-ї річниці утворення Національного олімпійського комітету України.

Відкриття розпочалося традиційно з олімпійського гімну та урочистого внесення олімпійського прапора. Учасників і гостей свята привітали голова оргкомітету Олімпійського тижня ЛДУФК, завідувач кафедри олімпійської освіти, керівник Львівського центру олімпійської просвіти доцент Ярослав Тимчак та відповідальний за спортивну роботу ЛДУФК, доцент Володимир Левків. Також зі словами привітання й подяки звернувся директор Львівського обласного Будинку вчителя Володимир Парубій.

Як і щороку, до Олімпійського тижня Львівський державний університет фізичної культури видає інфрмаційну листівку, яка не лише слугує доброю підказкою до навчання нашим студентам, а й розповсюджується у школах Львівщини. Тому до цієї вагомої справи тепер долучився і Львіський будинок вчителя.

Святковості й спортивного запалу додав виступ "Театру спорту ЛДУФК". Ведучою свята була старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін Ірина Гузенко.

Отож, Олімпійський тиждень розпочався. Його програма дуже насичена, кожного дня обіцяє нові й цікаві події. А в суботу, на вшанування пам'яті діячів тіловиховання і спорту нашого краю, відбудеться похід «Спортивною стежиною Личаківського некрополя».

Наталія Редько

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ