VIII Всеукраїнська студентська науково-практична конференція у Вінниці

14-15 травня на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського відбулась VIII Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Фізична культура, спорт та фізична реабілітація в сучасному суспільстві».

Учасниками конференції були студенти різних ВНЗ нашої держави, а саме Львівського державного університету фізичної культури, Національного університету фізичної культури та спорту України, Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського, Глухівського національного педагогічного університету ім. Олександра Довженка, Запорізького національного університету.

Львівський державний університет фізичної культури представляли доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор кафедри олімпійського, професійного та адаптивного спорту Бріскін Юрій Аркадійович, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри олімпійського, професійного та адаптивного спорту Пітин Мар’ян Петрович, та студенти 4 курсу факультету спорту Ваулін Олександр і Онопко Владлен.

Робота конфереції відбувалась за напрямками: Актуальні проблеми фізичного виховання різних груп населення, Сучасні науково-методичні аспекти підготовки спортсменів та розвиток олімпійського руху, Рекреація і фізична реабілітація – проблеми і перспективи.

У пленарному засіданні було представлено 9 доповідей, в тому числі доповіді студентів Львівського державного університету фізичної культури Вауліна Олександра з темою «Фактори підвищення ефективності проведення змагань з фехтування» та Онопко Владлена з темою «Інноваційні практики спорту (на прикладі кіберспорту)». Доповідь Олександра Вауліна була відзначена «Дипломом за кращу доповідь».

Кафедра олімпійського, професійного та адаптивного спорту

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ