Віктор Дідух – чемпіон Європи

У місті Вейле (Данія) завершився чемпіонат Європи з настільного тенісу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами розумового й фізичного розвитку. Загалом у змаганнях взяли участь спортсмени з 31-ї країни.

Представники збірної команди України здобули 9 нагород: 3 золоті, 2 срібні та 4 бронзові. У складі команди виступав випускник Львівського державного університету фізичної культури Віктор Дідух. Виступаючи у 8 класифікаційному класі, у фінальному поєдинку з угорським спортсменом, Віктор виборов перше місце в особистому заліку й здобув титул Чемпіона Європи!

У командних змаганнях Віктор Дідух в парі з Іваном Май (Полтавська область) також здобули перемогу!

Ці здобутки дозволили Віктору забезпечити собі провідне місце у складі національної паралімпійської збірної команди України для участі в Паралімпійських Іграх-2016 у Ріо-де-Жанейро (Бразилія, 2016 рік).

Нагадаємо, що Віктор Дідух - один з провідних майстрів «малої ракетки» України, майстер спорту України міжнародного класу, член національної збірної команди України з настільного тенісу. Після ампутації лівої ноги у 2012 році увійшов до складу національної паралімпійської команди України; успішно виступає на міжнародній спортивній арені серед неповносправних осіб. Чемпіон Європи 2013 року та чемпіон світу 2014 року серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ