Віктор Дідух – лауреат церемонії "Спортивне Сузір'я - 2015"

Випускник Львівського державного університету фізичної культури, майстер спорту України міжнародного класу з тенісу настільного, чемпіон Європи 2015 року з тенісу настільного з ураженням опорно-рухового апарату Віктор Дідух став лауреатом 5-ї ювілейної церемонії "Спортивне Сузір'я - 2015" у номінації "Перемагаючи себе".

Церемонія, яка зібрала спортивну еліту та молоду надію українського спорту, відбулася 18 грудня у «Залі чемпіонів» Національного спортивного комплексу «Олімпійський» за ініціативи Міністерства молоді та спорту і Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Учасників заходу вітали президент НОК України Сергій Бубка, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Микола Величкович, президенти Національного комітету спорту інвалідів Валерій Сушкевич та Спортивного комітету Ілля Шевляк, президент Європейської асоціації легкої атлетики Свейн Арне Хансен.

Під час церемонії «Спортивне сузір'я України» нагородами в різних номінаціях були відзначені спортсмени, тренери та спортивні організатори.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ