Віктор Пасічник – за крок від медалі Універсіади-2015

П’ятикурсник Львівського державного університету фізичної культури Віктор Пасічник в словацькому місті Штребске Плесо став четвертим у змаганнях з лижного двоборства (стрибки з трампліна + лижні перегони на 10 км по системі Гундерсена) в програмі XXVII Всесвітньої зимової Універсіади 2015 року.

У другий день Універсіади-2015 головна надія України на медаль покладалася на учасника ХХІІ зимових Олімпійських ігор у Сочі-2014 двоєборця Віктора Пасічника. І вже у стрибках з трампліну п’ятикурсник ЛДУФК підтвердив справедливість очікування від нього високого результату, зайнявши п’яте місце.

У другому виді двоборства Віктор Пасічник вирушав на дистанцію в 10 км з відставанням 48 секунд від лідера. Майже всю гонку українець йшов у групі переслідувачів, а за 3 км до фінішу разом з поляком Штефаном Купчаком пішов у відрив від групи, щоб між собою визначити володаря бронзової нагороди.

На жаль, в тактичній боротьбі на фініші Пасічник поступився Купчаку і в результаті програв йому 4,6 секунди. А дуету лідерів, ще одному поляку Адаму Ціслару і німцеві Давиду Вельде (поляк виграв лише завдяки фітофінішу) 42,1 секунди.

Ще два українці, також п’ятикурсники Львівського державного університету фізичної культури – Руслан Баланда і Олег Вілівчук – фінішували на 19-й та 21-й позиціях відповідно.

За матеріалами: http://zik.ua