Випускники ЛДУФК – призери Євро-2015

Випускники Львівського державного університету фізичної культури та представники клубу «Юніон» Ілля Нікулін, Ярослав Горуна і Станіслав Горуна (НУ імені Івана Франка) у складі збірної України вибороли бронзову медаль на чемпіонаті Європи з карате у Парижі.

На шляху до півфіналу наша команда перемогла росіян і німців, а от за вихід у фінал – поступилася команді Туреччини. На щастя, в поєдинку за третє місце українці перемогли другу команду Росії й таки пробилися на п’єдестал пошани.

Загалом, за нагороди європейського рівня боролася 141 команда з 22 країн Старого Світу. Збірна команда України була представлена чотирма складами (чоловіче куміте, чоловіче ката, жіноче куміте та кадетсько-юніорське куміте). Завдяки «бронзовим» виступам кадетсько-юніорської та чоловічої стінок в загальнокомандному заліку національна збірна посіла восьму сходинку, інформує прес-служба ЛОДА.

Отож, вітаємо наших призерів і бажаємо Ярославу Горуні, Іллі Нікуліну та Катерині Кривій вдалого виступу на І Європейських іграх, які з 12 по 28 червня триватимуть у Баку.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ