Вогонь зимової юнацької Олімпіади-2016 запалить принцеса Норвегії

Організаційний комітет з підготовки та проведення II зимових Юнацьких Олімпійських ігор 2016 року в Ліллехаммері робить все можливе, щоб максимально використати спадщину, яка залишилась від XVII Олімпійських ігор 1994 року.

Окрім того, що турніри з майже усіх видів спорту пройдуть на спортивних аренах, які побудовані до Білих Ігор-1994, запалюватиме Олімпійський вогонь під час урочистої церемонії відкриття, яка відбудеться як і 22 роки тому – 12 лютого, королівська особа.

Принцеса Норвегії Інгрід Олександра так само, як і її батько під час Ігор 1994 року виконає цю почесну місію.

До слова, королівська родина, з самого початку активно долучилась до організації Юнацьких Олімпійських ігор, а наслідний принц входить до підготовчого комітету Ігор-2016.

Естафета Олімпійського вогню стартує 1 грудня з Греції і пройде по 19 округам Норвегії, щоб під час церемонії відкриття найголовніших стартів чотирьохріччя спалахнути над Ліллехаммером.

За словами організаторів сама церемонія відкриття, до якої залучений режисер Національного театру Норвегії, буде зворушливою з одного боку і веселою й сатиричним поглядом на те, що означає бути норвежцем – з іншого.

Довідка

II Юнацькі Олімпійські ігри пройдуть з 12 по 21 лютого 2016 року у норвезькому Ліллехаммері.

1100 спортсменів віком від 15 до 18 років з 70 країн світу вестимуть боротьбу за 70 комплектів нагород.

Окрім спортивних змагань на атлетів чекатиме різноманітна освітня і культурна програми.

http://zik.ua

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ