Володимир Гоза – чемпіон України

Завершився чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років, який відбувався у місті Коломия Івано-Франківської області з 24 по 28 березня. Важкоатлети Львівщини здобули беззаперечну командну перемогу, до якої доклалися й студенти Львівського державного університету фізичної культури. Окрім Діани Нагорнюк, "золото" національної першості здобув першокурсник факультету спорту Володимир Гоза.

У ваговій категорії до 105 кг лідер юніорської збірної команди України та Львівської області на 35 кілограмів випередив найближчого суперника та підняв у сумі двоборства 373 кг (172 кг у ривку та 202 у поштовху), хоча власна вага спортсмена всього 96 кг.

Наступними важливими стартами Володимира будуть чемпіонат Європи серед чоловіків (04.2015, Грузія) та чемпіонат світу серед юніорів (06.2015, Польща). Його особистий тренер, викладач кафедри атлетичних видів спорту Гентош Анадрій покладає великі надії на подальший прогрес 18-річного важкоатлета.

У складі команди Львівської області змагався студент першого курсу Олег Николин, який у щільній боротьбі показав сьомий результат у ваговій категорії до 77 кг.

За Закарпатську область змагався Іван Куклишин (2 курсу ФС). У ваговій категорії до 62 кг він також посів сьоме місце, а у поштовху наш спортсмен із результатом 116 кг був четвертим.
У підсумку збірна команда Львівської області набрала 528 очок. На другому місті представники Донецької області - 407,5 очок. Третіми стали представники Запорізької області - 363 очки.