Володимир Гоза – на п’єдесталі чемпіонату світу

Першокурсник факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури, багаторазовий чемпіон і рекордсмен України Володимир Гоза приніс перші медалі для України на чемпіонаті світу з важкої атлетики серед юніорів , який до 13 червня триватиме у польському Вроцлаві.

Уся важкоатлетична спільнота Львівщини та України з нетерпінням очікували напруженої боротьби саме у ваговій категорії до 94 кг, де й змагався першокурсник ЛДУФК Володимир Гоза. У першій вправі – ривку нашому важкоатлету у вирішальній третій спробі вдалося підкорити штангу вагою 173 кілограми, що дозволило на 1 кг випередити головного суперника – росіянина Кагаєва Хетага. Такий результат приніс у скарбничку України малу золоту медаль.

У поштовху – після піднятих 193 кг, Володимир замовив штангу вагою 203 кг, які не піддалися нашому богатирю у поштовху від грудей. 202 кг у поштовху в активі Кагаєва Хетага вивели його на перше місце у поштовху та сумі двоборства. Володимир Гоза у підсумку здобув дві срібні медалі – у поштовху та сумі двоборства. Третім став спортсмен з Південної Кореї Джин Юнсеон із результатом 356 кг (165+191).

Отож, наш студент приніс у актив збірної команди України перші нагороди з чим вітаємо спортсмена, його особистого тренера – викладача кафедри АВС Гентоша Андрія Володимировича та увесь колектив кафедри із цим високим досягненням на міжнародній арені!

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ